środa, 27 marca 2013

Bohaterowie


Lola Say - jest to urocza siedemnastoletnia dziewczyna o dobrym sercu , która pomimo tego , że ma dużo pieniędzy zachowuje się normalnie . ma piękny głos , który zostanie odkryty .

Jakub Say - młodszy brat Loli . kocha swoją siostrę mimo tego , że czasem nie ma dla niego czasu . Angelina Say - mama Loli i Kuby . modelka oraz producentka muzyczna . często nie ma jej w domu , ponieważ ma różnego rodzaju zdjęcia , pokazy oraz spotkania i nagrania . 
Marcin Say - tata Loli i Kuby . producent muzyczny oraz filmowy . tak samo jak jego żony , często nie ma go w domu . 
Paulina Perce - najlepsza przyjaciółka Loli . Maciek Znap - przyjaciel Loli . po czasie ujawni swoje uczucia , jednak jak się okaże później nie będą one szczere . 
Krzysztof Krest - przyjaciel Loli . po czasie wyjawi sekret , którego nikt się nie spodziewał . 
One Direction - brytyjsko - irlandzki zespół muzyczny . po jakimś czasie zacznie przyjaźnić się z Lolą . w jego skład wchodzi ( od lewej ) : Niall Horan , Louis Tomlinson , Zayn Malik , Harry Styles i Liam Payne .
Eleonor Calder - dziewczyna Louisa . później przyjaciółka Loli .
Danielle Peazer - dziewczyna Liama , jednak po jakimś czasie coś się stanie . po jakimś czasie pozna Lolę i bardzo się polubią .
Perrie Edwards - była dziewczyna Zayna Malika . zrobi rzecz , której nikt się nie spodziewałby po niej . Justin Bieber - w jakimś czasie życia Loli , będzie ją bardzo wspierał . 

______________________________________________________________

a więc mamy bohaterów . myślę , że Wam się spodoba i będziecie miło komentować :)