środa, 1 maja 2013

Rozdział osiemnasty


Wiedziałam , że Mulat się wkurzy , ale zasłużył sobie za to co zrobił . Udałam się w stronę kuchni . Tak jak myślałam siedział tam Blondyn i zajadał sandwiche , które wcześniej przygotował . Podeszłam do niego od tyłu i go przytuliłam . Odwrócił się i spytał za co , a ja mu wszystko wytłumaczyłam . Porozmawiałam z nim jeszcze chwilę , a on dał mi kanapkę , bo byłam głodna . Zdziwiłam się , ponieważ nikomu nie oddaje swoich sandwichy . Dałam mu buziaka w policzek w ramach podzięki i udałam się ku swojemu pokojowi . Byłam pewna , że Zayn to widział i jest wściekły , ale kochałam go takiego jaki jest i jak się stara , gdy jest zazdrosny . Zjadłam swoje drugie śniadanie , jeżeli można to tak nazwać i postanowiłam się przebrać . Założyłam czarne legginsy , niebieską bluzę przez głowę , czarne buty emu i poszłam do łazienki ( coś takiego ) . Zmyłam makijaż i zrobiłam nowy . Włosy rozczesałam i spięłam w koczka . Ubrałam na głowę niebieską bandamę , psiknęłam się perfumami i spojrzałam się w lustro uśmiechając się na znak , że może być . Postanowiłam sprawdzić TT , ponieważ dawno nie byłam . Sprawdziłam wszystko i weszłam jeszcze na portal plotkarski , aby sprawdzić co się dzieje . Na pierwszej stronie był artykuł pt. ’ Zayn Malik ma nową dziewczynę ! ’ albo ’ Jeden z członków zespołu One Direction w końcu wygląda na szczęśliwie zakochanego ! ’ . ucieszyłam się z tego powodu . Odłożyłam laptopa . Rozłożyłam się na łóżku i puściłam sobie piosnkę ’ One Direction - Summer Love ’ . leżałam tak przez chwilę i słuchałam , gdy poczułam , że ktoś mnie obejmuje od tyłu . Poczułam ciepły oddech i od razu wiedziałam kto to był .  Odwróciłam się , a Zayn powiedział :
- gniewasz się jeszcze na mnie za to co zrobiłem Harremu ? 
- niee . To było nawet zabawne zobaczyć Loczka w wersji bez loczków - odpowiedziałam śmiejąc się . Wtuliłam się w niego i wyszeptałam :
- kocham Cię , Zayn . 
Chłopak to usłyszał i odpowiedział tym samym . Leżeliśmy tak nie odzywając się , ponieważ w tej chwili słowa nie były potrzebne . Zasnęliśmy wtuleni w siebie . Obudziłam się po jakimś czasie , ale mojego chłopaka nie było . Udałam się w stronę kuchni po szklankę wody . Usiadłam na blacie i zaczęłam pić bezbarwną ciecz , której potrzebowałam . Ostawiłam pustą szklankę na blacie obok i wpatrywałam się w dal przez okno . Piękny widok wciągnął moje wszystkie zmysły i nie słyszałam jak ktoś wchodzi do pomieszczenia . Nagle ktoś zaczął machać mi rękoma przed oczami . Okazało się , że był to Harry , ale już w loczkach . 
- ej , Lolaaa ! Żyjesz czy mam wezwać pogotowie ? - pytał się mnie Hazza , a ja po chwili odpowiedziałam :
- nic nie musisz wzywać debiluu ! Żyję , nie widać ?  
- siedziałaś strasznie zamyślona i już myślałem , że coś Ci się stało . Chwila , chwila . Jak Ty mnie nazwałaś ? Debil ? - powiedział po czym dodał - uważaj na słowa i radziłbym Ci uciekać , bo zaraz oberwiesz za tego ’ debila ’ ! 
Nie bałam się go jednak po chwili zaczęłam . Zobaczyłam Loczka z butelką wody zmierzającego w moim kierunku i od razu zerwałam się z blatu . Zaczęłam uciekać do salonu , gdzie znajdował się Niall , ponieważ Liam pojechał do Danielle , a Louis do Eleonor . 
- Niall ! Pomóż mi ! Proszę ! - zaczęłam krzyczeć , a Blondyn od razu pojawił się obok i spytał co się stało . Powiedziałam , a on tylko wybuchnął śmiechem i się odsunął Stylesowi  . Myślałam , że mogę liczyć na jego pomoc , jednak okazało się , że nie . Nie miałam gdzie uciec i została mi jedynie droga pod nogami Harrego albo kanapa . Wybrałam drugą opcję i szybko udałam się w swoją prawą stronę , aby przeskoczyć . Po mojej głowie krążyły złe myśli , że coś mi się stanie i rzeczywiście tak było . Jedyne co pamiętam to głośny huk i twarz Nialla i Harrego . 
_______________________________________________________________________

mam nadzieję , że Wam się podoba , ponieważ ja nie jestem zadowolona z tego rozdziału . dziękuję bardzo tej osobie za cierpliwość oraz czytanie moich beznadziejnych rozdziałów . 
CZYTASZ = KOMENTUJESZ