sobota, 27 kwietnia 2013

Rozdział piętnasty


- nie martw się , będzie dobrze . Słyszysz ? - powiedział Mulat i wpił się w moje usta słodkim pocałunkiem , który odwzajemniłam . Jakaś starsza pani szła i powiedziała :
- oj Ci młodzi ludzie są tacy słodcy .
Spojrzeliśmy się na nią i się uśmiechnęliśmy . Weszliśmy do sklepu i zaczęliśmy brać potrzebne rzeczy , czyli żelki , chipsy , chleb , Nutellę , sok pomarańczowy itd. Podeszłam do kasy i zapłaciłam . Udaliśmy się w stronę domu . Wchodząc Zayn zatrzymał mnie na chwilę i powiedział , że porozmawia z menadżerem , bo chłopacy nie będą mieli na pewno nic przeciwko . Zrozumiałam to i krzyknęliśmy , że jesteśmy . Pierwszą osobę jaka się koło nas znalazła był Niall , który już był głodny . 
- poczekaj głodomorze . Zaraz zrobię nam spaghetti , a na pocieszenie masz żelki i podziel się z chłopakami - powiedziałam dając mu 4 paczki żelek . 
- a dla mnie ? - spytał mój chłopak ze smutną miną podchodząc do mnie . 
- a dla Ciebie mam coś lepszego , ale to nie teraz - odpowiedziałam dając mu buziaka w policzek . Udaliśmy się w stronę kuchni i rozpakowaliśmy zakupy . 
- idź do nich , a ja sobie sama poradzę - powiedziałam muskając usta chłopaka i wyganiając go . Ustawiłam garnki i zaczęłam gotować , gdy usłyszałam muzykę . Nie zamierzałam im przeszkadzać , ale przysłuchiwałam się co tworzą . Skończyły im się słowa , więc weszłam do salonu i zaśpiewałam to , co moim zdaniem pasowało do tego , a następnie po prostu wyszłam . Słyszałam jakąś rozmowę , ale nie przejmowałam się tym . Spaghetti było gotowe tylko musiałam nałożyć na talerze . Do szklanek nalałam soku pomarańczowego i ładni poustawiałam wszystko na stole . Zawołałam ich i zaczęliśmy jeść . 
- Lola , skąd wzięłaś te słowa ? - zapytał Liam , a ja odparłam : 
- no z głowy , a skąd indziej ? - zaczęłam się śmiać . Gdy już skończyliśmy jeść , postanowiliśmy udać się do salonu i obejrzeć jakiś film . Byłam jedyna , która chciała oglądać komedię . Przegłosowali mnie i włączyli horror . Byłam zła na Malika , bo stanął po ich stronie . Na złość mu usiadłam obok Harrego i gdy były straszne momenty na początku , siedziałam wtulono w loczka . Widziałam złość Zayna , jednak nie chciałam dać mu żadnego znaku , że jestem słaba . W środku filmu nie wytrzymał i podszedł obok nas . Wziął mnie na kolana i zaczął całować . Pomiędzy pocałunkami przepraszał , a ja oczywiście wybaczyłam mu . Dalszą część siedziałam wtulona w niego . Horror skończył się po godzinie 18 , a my byliśmy głodni . Udałam się ku kuchni po chipsy . Wsypałam je do miski i wróciłam z powrotem do reszty . Jedliśmy je , jednak po jakimś czasie zadzwonił mój telefon . Była to mama Pauliny . 
______________________________________________________________________

jak myślicie , co powie mama Pauliny ? co się stanie ? przekonacie się już w następnym rozdziale ! 
CZYTASZ = KOMENTUJESZ