niedziela, 21 kwietnia 2013

Rozdział dziewiąty


Zatopiłam swoje usta w jego . Tym razem chłopcy nam nie przeszkadzali , bo wiedzieli , że obydwoje potrzebujemy czasu dla siebie . Zayn wziął mnie na ręce i zaniósł do łazienki . Wzięliśmy prysznic i się wytarliśmy . Założyłam na siebie bieliznę , bo wiedziałam , że za momeny nie będę jej na sobie mieć . Szliśmy korytarzem i tak jak się spodziewałam przed pokojem nie miałam już na sobie niczego , tak samo jak Zayn . Zamknęliśmy drzwi i zrobiliśmy to . Rano obudziłam się na moim chłopaku . Słodko spał . Leżeliśmy na siebie gołym ciałem , a po chwili zauważyłam , że ktoś wchodzi do pokoju . Był to Harry , ponieważ zawsze miał pokój z Zaynem i zawsze razem spali . Zobaczył nas i zaczął się śmiać . W tym momencie obudził się mój chłopak i wygonił Harrego . Powiedziałam , że ja się nie wstydzę i go pocałowałam na dzień dobry . Leżeliśmy tak z dobre pół godziny i postanowiliśmy się ubrać . Poszliśmy wziąć prysznic oczywiście razem , a następnie ja podeszłam do szafki . Wzięłam swoją bieliznę i jakąś koszulkę Zayna . Zeszliśmy na dół do kuchni . Reszta już tam siedziała . Zrobili nam śniadanie . Usiedliśmy z nimi i zaczęliśmy jeść . Skończyliśmy , a ja postanowiłam , że zrobię nam kawę . Poszukałam jakiś ciastek do tego , bo wiedziałam , że Niall kocha słodycze i nie umie bez nich wytrzymać . Gdy wychodziłam z kuchni wszyscy się na mnie dziwnie patrzyli , a ja nie wiedziałam o co im chodzi . Po chwili zrozumiałam , że moja bluzka jest założona odwrotnie . Zdjęłam ją i przewróciłam na drugą stronę , a chłopcy ucichli i się na mnie dziwnie patrzyli . Po chwili podszedł do mnie Zayn i przytulił . 
- ale Ty masz ciało dziewczyno - powiedział Harry , a Zayn spojrzał na niego z tak jakby groźbą , że jest jego dziewczyną . Usiadłam jeszcze z nimi i przypomniało mi się coś . 
- ej , chłopcy wiecie , że muszę wrócić do domu ? - zapytałam , a Liam dodał :
- czemuu ? Źle Ci się z nami mieszka , co prawda jeden dzień , no ale… - spojrzał z uśmiechem na twarzy . Moi rodzice powinni niedługo wrócić . 
- Zayn , Skarbie , odwieziesz mnie ? - zapytałam , a po chwili dodałam - a no tak , zapomniałam , nie masz prawa jazdy - powiedziałam smutnym głosem i przytuliłam się do niego . 
- ja mogę Cię zawieźć ! - krzyknął Niall , a ja spojrzałam na Zayna i się zgodziłam . Poszłam na górę razem z moim chłopakiem . Zanim weszliśmy do pokoju powiedziałam : 
- Zayn , a może pojechałbyś z nami ? Przedstawiłabym Cię moim rodzicom co ? Oczywiście , jeżeli chcesz - powiedziałam patrząc na brązowookiego chłopaka . Podszedł do mnie i mnie pocałował mówiąc pomiędzy pocałunkami , że z chęcią . Nie wspomniałam mu , że moi rodzice producentami muzyki , ale to był szczegół . Spakowałam swoje rzeczy i pojechaliśmy . Otworzyłam drzwi do swojego domu i postanowiłam , że zaniosę najpierw swoje rzeczy do pralni . Tak też zrobiłam . Zamykając drzwi zauważyłam , że chłopcy przeglądają moje zdjęcia z dzieciństwa . Zabrałam im , a Malik podszedł do mnie i zabrał mi album całując w szyję . Oderwałam się od niego i postanowiłam , że pójdę się przebrać . Założyłam na siebie spodenki z podwyższonym stanem koloru fioletowego i do tego czarną bokserkę , którą włożyłam w spodenki . Zrobiłam sobie kłosa i zeszłam na dół . To co zobaczyłam zdziwiło mnie , bo siedzieli strasznie cicho , co było do nich nie podobne . Byłam w szoku . Po cichu podeszłam do nich od tyłu i rzuciłam się im na szyję . Od razu podskoczyli wystraszeni , a ja płakałam ze śmiechu tarzając się po białym puszystym dywanie . 
- to nie było zabawne - spojrzał na mnie ze smutkiem Zayn . Podeszłam do niego i usiadłam mu na kolanach przodem do niego . Zaczęłam go namiętnie całować , a on odwzajemnił to z miłością . Nie gniewał się już na mnie , ale był jeszcze Horan . Wiedziałam co zrobić , aby się nie gniewał . Podeszłam do niego z miską żelków i go przytuliłam . 
- oj już się na Ciebie nie gniewam , Lola - powiedział , a ja byłam już wesoła . 
- zostaniesz u mnie na noc , głupku ? - zapytałam Zayna , a on tylko kiwnął głową . Chodziłam do liceum , ale był to już ostatni miesiąc szkoły , więc odpuściłam sobie przez ten tydzień , w którym tak dużo się wydarzyło dobrych , ale też złych rzeczy . Dużo się zmieniło w moim życiu . Włączyłam telewizor i zaczęłam przeglądać co ciekawego jest . Natrafiłam na wiadomości , w których mówili o One Direction . Zaczęliśmy słuchać i to co usłyszałam nie zdziwiło mnie tak zupełnie . Chłopcy nagrali płytę , ale ja nic o tym nie wiedziałam . 
______________________________________________________________________

cieszę się , ponieważ wczoraj miałam 120 wyświetleń i jestem z tego dumna :) oczywiście nic bym nie zrobiła bez Was i za to Wam dziękuję :3