czwartek, 25 kwietnia 2013

Rozdział trzynasty


- dzień dobry . Czy mogłabym prosić z agentką nieruchomości , ponieważ szukam jakiegoś mieszkania i nie wiem , gdzie się kierować - spytałam speszona , a miła kobieta , która miała na oko z 31 lat odpowiedziała co , gdzie i jak . Udaliśmy się według jej wskazówek i trafiliśmy . Zapukałam do drzwi . Po chwili usłyszeliśmy , abyśmy weszli .
- dzień dobry - powiedziałam razem z Malikiem .
- dzień dobry - odpowiedział mężczyzna i od razu przeszedł do ofert . Przerwałam mu w pewnym momencie i opisałam jakiego mieszkania szukam . Od razu zrozumiał o co mi chodziło . Podszedł do sejfu i wyjął jakąś teczkę . Przedstawił mi ofertę , a cena nie grała roli . Było to mieszkanie jedną przecznicę dalej od chłopaków domu . Cieszyłam się z tego powodu . Moje wymarzone mieszkanie . 
- kiedy moglibyśmy je obejrzeć ? - zapytał brązowooki chłopak .
- możemy nawet w tej chwili - odpowiedział miły 40 latek i wyszliśmy . Udaliśmy się ku mieszkaniu . Znajdowało się ono na 1 piętrze . Wchodząc przez korytarz , który prowadził do wszystkich pomieszczeń mieszkania nie mogłam się doczekać , gdy zobaczę resztę . Na samym końcu był ogromny salon , który jedną ścianę miał zbudowaną z ogromnych okien , która również prowadziła drzwiami na taras / balkon . W pomieszczeniu ( salonie ) na środku stała czarna skórzana kanapa , która trochę z wyglądu przypominała półkole . Naprzeciwko niej znajdował się kominek , a nad nim wielki telewizor plazmowy . Można było znaleźć również w nim 4 fotele tego samego koloru co kanapa , które kontrastowały się z białymi ścianami . Na dębowej podłodze w jasnym kolorze leżało parę czarnych i białych dywanów . Następnym pomieszczeniem była kuchnia . Nie była ona zbyt mała ani zbyt duża - była wystarczająca . Meble koloru zielonego połączonego z białym . Płytki białe . Na środku znajdował się blat . Łazienka była dosyć wielka . Brązowo kremowe odcienie współgrały z brązowymi meblami . Wanna znajdowała się na środku , a prysznic po prawej stronie od wejścia . Z tego pomieszczenia były jeszcze jedne drzwi - do sauny i jacuzzi . Było wspaniale . Sypialnia , to było miejsce przepiękne . Szare kolory połączone z błękitem morza . Wchodząc po lewej stronie na środku pokoju przy ścianie stało duże łóżko do którego byłam przyzwyczajona , ponieważ miałam takie w domu . Po obu stronach stały szafki nocne , a na nich błękitne lampki . Obok sypialni znajdowała się garderoba . Był również pokój gościnny , który był w kolorze morskim i czarnym . Stało tam łóżko oraz jakaś szafka w kolorze białym i parę innych rzeczy . Wchodząc do mieszkania widziałam jedno pomieszczenie wolne , więc postanowiłam spytać co tam jest . Okazało się , że stoi ono puste i nie ma tam nic . 
- a czy mogłabym urządzić sobie studio ? - zapytałam , a mężczyzna kiwnął głową na znak , że mogę . Byłam zachwycona . Miałam swoje własne mieszkanie ! No znaczy jeszcze nie miałam , ale miałabym już za parę chwil lub ewentualnie dni . Spytałam ile kosztuje , a mężczyzna odpowiedział :
- to mieszkanie , jak na swój piękny wygląd , położenie , bo na pewno wiesz , że nie daleko mieszkają chłopacy z 1D oraz stan kosztuje około  100 000 000 mln dolarów .
- wiem , że nie daleko mieszkają chłopcy , bo jak by pan nie zauważył to ten oto chłopak to jeden z nich , Zayn Malik - powiedziałam , a 40 latek spojrzał się na mnie , a ja dodałam :
- to jak ? Mogłabym jutro przyjść podpisać umowę i kupić to mieszkanie ? 
- oczywiście . O której będzie pani ? - zapytał , a ja odpowiedziałam :
- 13 może być ? 
- będę czekał - odparł i wyszliśmy . 
______________________________________________________________________

dziękuję za miłe komentarze ;3 
CZYTASZ = KOMENTUJESZ