piątek, 3 maja 2013

Rozdział dwudziesty


Wróciliśmy do domu , rozpakowaliśmy się , a ja ustąpiłam trochę miejsca w garderobie Mulatowi , ponieważ często u mnie nocuje . Była godzina 16 , a okazało się , że na 18 musimy być na miejscu . Szybko zaczęłam się szykować . Najpierw wzięłam relaksującą kąpiel z bąbelkami . Wyszłam i okryłam swoje ciało puszystym czarnym ręcznikiem , a następnie udałam się w kierunku garderoby , aby wybrać jakiś zestaw . Postanowiła założyć coś eleganckiego , ale bez przesady . Wybrałam żółtą sukienkę , która od pasa rozszerzała się . Dobrałam do tego kilka dodatków i wróciłam do łazienki . Zrobiłam makijaż , podkręciłam włosy i byłam prawie gotowa . Wsunęłam tylko na nogi buty w kolorze koralowym , który pasował do dodatków i mogłam wyjść ( coś takiego )  . Zayn założył czarny garnitur , koralową koszulę i czarne buty . Wyglądał uroczo w tym stroju , jednak nie wiedziałam nadal , gdzie się wybieramy . 
- wychodzimy ? - spytałam i po chwili uzyskałam odpowiedź ze strony Zayna  :
- tak , już wychodzimy , bo zaraz się spóźnimy .
O godzinie 18 dotarliśmy na miejsce . Kiedy miałam wysiąść z samochodu , mój chłopak pomógł mi i powiedział , żebym chwilę zaczekała , bo musi mi coś powiedzieć . Przestraszyłam się trochę , ponieważ to było niespodziewane z jego strony . Po chwili zaczął mówić :
- Lola , wiem , że znamy się dopiero z 6 miesięcy jednak ja wiem , że kocham Cię nad życie i oddałbym za Ciebie wszystko rozumiesz ? Jesteś dla mnie całym życiem i nie wiem co bym bez Ciebie zrobił , gdy myślałem , że już nic mi nie pomoże pojawiłaś się Ty . Zakochałem się w Tobie na zabój . Jesteś moją pierwszą miłością i ostatnią . Kocham Cię i mam nadzieję , że będziemy razem zawsze na zawsze tak jak pisała ta dziewczyna na TT . Wiem , że nie jest to oryginalne , ale mam nadzieję , że spodoba Ci się - powiedział i podał mi pierścionek z napisem ‘ I love Zayn , forever love ‘ po czym dodał - chciałbym , abyś go nosiła jeżeli mnie kochasz , jeżeli nie to nie noś go . Ja mam taki sam tylko , że z napisem ‘ I love Lola , forever love ‘ . nie jest to oryginalny pomysł jednak ..
Nie dałam mu dokończyć i przytuliłam się w jego tors z płaczem . To było romantyczne i piękne . Oderwałam się po paru minutach i spojrzałam głęboko w jego oczy , widziałam w nich to wszystko co mówił . Te iskierki w oczach i radość . Pocałowałam go i powiedziałam :
- dziękuję , to jest piękne rozumiesz ? Kocham Cie i zawsze będę to nosić . Teraz chodźmy , bo jesteśmy już spóźnieni , ale mamy piękne wytłumaczenie - pokazałam na pierścionek i weszliśmy do restauracji . Podeszłam do Danielle i Eleonor , aby się z nimi przywitać i spytać czy wiedzą o co chodzi , ale one również nie wiedziały . 
________________________________________________________________________

jak myślicie , co to będzie za niespodzianka ? co się wydarzy ? dowiedziecie się w następnym rozdziale , ale czekam na Wasze pomysły :) 
CZYTASZ = KOMENTUJESZ