niedziela, 5 maja 2013

Rozdział dwudziesty drugi


Zapewne domyślacie się , że to Edwards . Nie wiedziałam co ona tu robi , czego od nas chce . Nie wchodziłam do pomieszczenia w którym się znajdowali , ponieważ chciałam się przysłuchać ich rozmowie . Rozmawiali , a raczej kłócili się z nią o to , aby nie wtrącała się w nieswoje sprawy i cudze życie . Miała zakaz zbliżania się do nas wszystkich po tym co zrobiła , więc postanowiłam zadzwonić na policję jeżeli zaraz nie wyjdzie . Po 5 minutach nadal tam stała i krzyczała , dlatego podjęłam własną inicjatywę . Po 15 minutach na miejscu zjawiła się policja i zabrała ją , a my z bratem weszliśmy do środka . Przedstawiłam Kubę reszcie i mogłam się spodziewać , że Lou i Niall go porwą wraz z Liamem . Poszli chyba na górę , więc mogłam być spokojna o młodszego braciszka . 
- co tu się działo ? Czego ona od Was chciała ? - zapytałam , ale nie uzyskałam odpowiedzi . Zapytałam ponownie i nadal nic . Ani Loczek ani Mulat nie chcieli mi powiedzieć o co chodzi , więc postanowiłam , że również nie będę się do nich odzywać i pójdę do chłopaków na górę . Weszłam do pokoju i trochę się przestraszyłam , bo nikomu nic nie było . Wszyscy usiedliśmy i zaczęliśmy grać na X-boxie . Przegrywałam , ale to nic takiego , bo nigdy nie byłam dobra w jakieś jazdy samochodem czy wyścigi . Skończyliśmy rozgrywkę i mieliśmy zaczynać dogrywkę , kiedy do pokoju wszedł Zayn . Mówił do mnie , ale olałam go tak jak on mnie . Nie chciałam z nim gadać w tej chwili . Wolałam poczekać i później zapytać się Blondyna . O godzinie 19:30 musieliśmy się zbierać do domu . Wszyscy udali się w kierunku kuchni , ponieważ dotknęło ich pragnienie . Ostatni szedł Horan , więc go zatrzymałam według mojego planu . 
- Niall , proszę Cie , powiedz mi po co była tu Perrie i czego chciała . Pytałam się Harrego i Zayna , ale oni milczeli i mnie olewali , więc teraz ja robię to samo . Moja nadzieja , że dowiem się czegokolwiek tkwi w Tobie Niallerku , proszę powiedz mi - powiedziałam i zrobiłam minę szczeniaczka , a on odpowiedział :
- słuchaj . Nie powinienem Ci tego mówić , bo to raczej Twój chłopak powinien Ci to powiedzieć , a nie ja , ale traktuję Cię jak młodszą siostrę i myślę , że masz prawo wiedzieć o co chodziło . Przechodząc do rzeczy . Perrie była u nas , aby powiedzieć Zaynowi , że jest z nim chyba w ciąży . Nie wiem czy to jest prawda , ale wiem , że Zayn jest w niezłym szoku i nie wie jak to możliwe . Wiem , że możesz być na niego wściekła i wiele innych , ale to nie jest jego wina w całości . On Cię naprawdę kocha i świata poza Tobą nie widzi . Nie rób głupstw Lola , proszę Cię - powiedział , a mnie zamurowało . Po chwili dodał - jakby coś nie wiesz ode mnie - przytulił mnie i odszedł . Stałam tam i nie wierzyłam w to co przed chwilą dotarło do mojej głowy . Szybkim krokiem udałam się do kuchni , gdzie znajdował się mój brat . 
- Kuba , musimy już iść - powiedziałam , a chłopak podszedł do mnie i złapał mnie za rękę . Potem rzuciłam krótkie ’ cześć ’ i wyszliśmy . Doszliśmy do mojego mieszkania , a po chwili siedzieliśmy w samochodzie i jechaliśmy w stronę domu dziadków .  Postanowiłam , że nie będę wchodzić i tylko podrzucę małego . Po 20 minutach byliśmy na miejscu , pożegnałam się z Kubusiem i powiedziałam , że za niedługo się widzimy . Obserwowałam jak zamykają się drzwi do domu i ruszyłam w drogę powrotną . Wstąpiłam do marketu , zrobiłam małe zakupy i już po chwili zamykałam drzwi od garażu . Udałam się w stronę drzwi od mieszkania , otworzyłam je , odstawiłam zakupy do kuchni i zamknęłam mieszkanie , bo chciałam pobyć sama , przemyśleć to wszystko . Rozpakowałam zakupy , wyjęłam kieliszek i usiadłam wygodnie na kanapie w salonie . 
_______________________________________________________________________

jak myślicie co się stanie ? co zrobi Lola ? wybaczy Zaynowi czy raczej go zostawi ? 
CZYTASZ = KOMENTUJESZ